Садові гойдалки

Якщо Ви вирішили купити садову гойдалку з дерева, Вам слід звернути увагу на екологічну складову матеріалів, а так само на якість і надійність виготовленої гойдалки. Велику роль при виборі гойдалки для саду грає розмір, дизайн та комфорт використання. Гойдалки садові повинні не тільки мати презентабельний зовнішній вигляд, а й бути зручним і комфортним, відповідати техніці безпеки.

Наші дерев’яні гойдалки для саду мають дуже надійну і міцну конструкцію, яка витримує більше 300 кг ваги. При виготовленні садових гойдалок ми використовуємо тільки безпечну, екологічно чисту деревину, таку як дуб, сосна, вільха, просочені антисептичний засобами і водовідштовхувальними складами фірм Адлер, Реммерс, Тікуріла, які захищають від грибка і комах. Садові гойдалки з дерева можуть бути як одномісними, так і многоместними – цей фактор визначає розмір і ціну гойдалки.

Дерев’яні гойдалки для саду нашого виробництва подарують вам затишний куточок, де ви завжди зможете відмінно відпочити і приємно провести час разом з Вашою родиною і друзями. Кожене наш виріб має оригінальний дизайн, завдяки якому вони будуть стильно і природно виглядати на вашій садовій ділянці.