Бесідки

Садові альтанки є одним з обов’язкових атрибутів, по-справжньому, комфортабельного і стильно оформленого ділянки. Ці компактні споруди дарують вам можливість насолоджуватися спокійним відпочинком на природі в максимально зручною атмосфері. У ній можна сховатися від дощу з чашкою гарячого чаю, влаштувати дружню вечерю чи обід, романтичні вечірні посиденьки або ранній сніданок на природі. Якісні і красиві альтанки для дачі, які пропонує наша компанія, виготовляються з екологічно безпечного і чистого матеріалу – дерева.

Ми пропонуємо різні варіанти недорогих дерев’яних альтанок різних форм і розмірів. Дерев’яні альтанки для дачі є ефектним інструментом ландшафтного дизайну, надають тепло і затишок на Вашій заміській ділянці.

Для виготовлення альтанок ми відбираємо кращу деревину, яка проходить необхідну камерну сушку і обробку. В якості покрівельних матеріалів ми використовуємо довговічну м’яку фінську черепицю (м’яка покрівля), яка чудово доповнює дерев’яну альтанку. Виготовлення та монтаж в нашій компанії здійснюється висококваліфікованими фахівцями. Завдяки цьому готові альтанки повністю відповідають проектним кресленнями і малюнками, а виконання монтажних робіт доставляє мінімальні незручності власникам ділянки і проводиться в найкоротші терміни.